Powiedzieli po meczu.

Fabian Sowa, kapitan Avengers:

Po raz pierwszy drużyna Avengers podeszła do meczu z zimną krwią i" rozsądkiem'' futbolowym, co dało wymierny efekt. Na listę strzelców wpisali się praktycznie wszyscy nasi gracze a na szczególne wyróżnienie zasługuje Szymon Sjenko oraz Piotr Kurdziel, którzy byli blisko hattricka. Nie mógłbym zapomnieć o opoce naszej obrony Adi - super. Rozegrany mecz mógł się podobać i może od naszej drużyny mogła by się reprezentacja czegoś nauczyć...

Tomasz Szpila, obrońca Avengers:

O drużynie Atletico Killers słyszeliśmy przed meczem dużo dobrych słów, dlatego do meczu przystąpiliśmy skupieni i zmotywowani. Efekty przyszły nadspodziewanie szybko w postaci gola strzelonego przez naszego obrońcę w pierwszych minutach meczu. Cały czas utrzymywaliśmy koncentrację i pomimo prób odpowiedzi ze strony przeciwnika nie oddaliśmy prowadzenia ani kontroli na boisku. Z biegiem czasu było coraz łatwiej a nasza przewaga była coraz wyraźniejsza. Pomimo obaw i problemu z obsadą pozycji bramkarza (na bramce musiał stanąć nasz najlepszy strzelec) udało nam się odnieść wysokie i przekonywujące zwycięstwo. To był dla nas dobry mecz podczas którego strzeliliśmy kilka pięknych goli i przeprowadziliśmy składne akcje zakończone bramkami.