Powiedzieli po meczu.

Tomasz Szpila, obrońca Avengers:

Kalendarz rozgrywek nie jest dla nas łaskawy. Jako debiutanci w swoich pierwszych meczach musimy się mierzyć z bardzo silnymi zespołami. Najpierw Kojoty (3 miejsce w poprzednich rozgrywkach), potem K3 (2 miejsce), teraz KCP (kilkukrotni zwycięzcy ligi) a następny w kolejce czeka na nas Andrychów FC (ubiegłoroczni mistrzowie). Nie mamy czasu na spokojne ogranie i zapoznanie się z atmosferą ligi. W końcu to się zemściło i po dobrych dwóch pierwszych meczach, ten ostatni okazał się małą katastrofą. Podobnie jak w meczu z Kojotami źle weszliśmy w mecz i szybko straciliśmy 3 gole (chyba nie minęło nawet 10 min). To zasadniczo ustawiło mecz: KCP się cofnęło i zmusiło nas do ataku pozycyjnego a sami próbowali atakować posyłając górną piłkę na wysuniętego napastnika. Nasza gra się nieco poprawiła ale nie na tyle aby wyrównać a jedynie na tyle aby KCP nie strzelało co kilka minut gola. Druga połowa była bardziej wyrównana i zakończyła się wynikiem 4:4 - szkoda tylko, że w pierwszej połowie straciliśmy cztery gole nie strzelając żadnego. Przegraliśmy zasłużenie, KCP było od nas lepsze. Pomeczowy wniosek: musimy popracować nad defensywą, szczególnie w pierwszej fazie meczu.