Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
OLDBOYS BESKID |
6:3 | NIEZNISZCZALNI |
||||
CHŁOPAKI Z OŚKI |
0:10 | ANDRYCHÓW FC |
||||
ULTRAS KĘTY |
7:3 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
KCP TEAM |
9:1 | DESPERADO TEAM |
||||
WŁATCY STADIONUF |
13:3 | BAJER |
||||
K-3 |
2:8 | KOJOTY |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
OLDBOYS BESKID |
3:1 | K-3 |
||||
ULTRAS KĘTY |
3:4 | KOJOTY |
||||
BAJER |
2:1 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
ANDRYCHÓW FC |
8:1 | NIEZNISZCZALNI |
||||
KCP TEAM |
6:1 | WŁATCY STADIONUF |
||||
DESPERADO TEAM |
4:4 | CHŁOPAKI Z OŚKI |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
NIEZNISZCZALNI |
1:4 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
WŁATCY STADIONUF |
0:9 | ANDRYCHÓW FC |
||||
KCP TEAM |
2:4 | OLDBOYS BESKID |
||||
KOJOTY |
5:5 | CHŁOPAKI Z OŚKI |
||||
ULTRAS KĘTY |
2:4 | K-3 |
||||
BAJER |
9:4 | DESPERADO TEAM |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
K-3 |
1:2 | ANDRYCHÓW FC |
||||
ULTRAS KĘTY |
8:3 | OLDBOYS BESKID |
||||
KOJOTY |
6:4 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
BAJER |
2:10 | KCP TEAM |
||||
DESPERADO TEAM |
5:7 | NIEZNISZCZALNI |
||||
WŁATCY STADIONUF |
8:4 | CHŁOPAKI Z OŚKI |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
BAJER |
3:14 | ULTRAS KĘTY |
||||
OLDBOYS BESKID |
5:6 | CHŁOPAKI Z OŚKI |
||||
K-3 |
5:2 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
ANDRYCHÓW FC |
7:3 | KCP TEAM |
||||
NIEZNISZCZALNI |
3:10 | KOJOTY |
||||
DESPERADO TEAM |
0:7 | WŁATCY STADIONUF |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
BAJER |
1:12 | ANDRYCHÓW FC |
||||
DESPERADO TEAM |
1:10 | OLDBOYS BESKID |
||||
ULTRAS KĘTY |
6:3 | CHŁOPAKI Z OŚKI |
||||
K-3 |
2:1 | NIEZNISZCZALNI |
||||
WŁATCY STADIONUF |
3:4 | KOJOTY |
||||
KCP TEAM |
7:0 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
BAJER |
2:6 | K-3 |
||||
DESPERADO TEAM |
0:12 | ANDRYCHÓW FC |
||||
CHŁOPAKI Z OŚKI |
9:5 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
KCP TEAM |
4:4 | KOJOTY |
||||
ULTRAS KĘTY |
8:3 | NIEZNISZCZALNI |
||||
WŁATCY STADIONUF |
3:3 | OLDBOYS BESKID |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
DESPERADO TEAM |
2:2 | K-3 |
||||
BAJER |
3:4 | KOJOTY |
||||
OLDBOYS BESKID |
1:0 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
KCP TEAM |
2:6 | CHŁOPAKI Z OŚKI |
||||
ULTRAS KĘTY |
3:4 | ANDRYCHÓW FC |
||||
NIEZNISZCZALNI |
2:1 | WŁATCY STADIONUF |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
KOJOTY |
1:5 | OLDBOYS BESKID |
||||
BAJER |
4:5 | CHŁOPAKI Z OŚKI |
||||
ANDRYCHÓW FC |
4:2 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
KCP TEAM |
4:1 | NIEZNISZCZALNI |
||||
DESPERADO TEAM |
3:6 | ULTRAS KĘTY |
||||
K-3 |
7:2 | WŁATCY STADIONUF |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
ANDRYCHÓW FC |
1:0 | KOJOTY |
||||
BAJER |
4:13 | OLDBOYS BESKID |
||||
DESPERADO TEAM |
3:10 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
KCP TEAM |
10:3 | K-3 |
||||
NIEZNISZCZALNI |
6:5 | CHŁOPAKI Z OŚKI |
||||
ULTRAS KĘTY |
7:6 | WŁATCY STADIONUF |
||||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
OLDBOYS BESKID |
5:11 | ANDRYCHÓW FC |
||||
DESPERADO TEAM |
2:8 | KOJOTY |
||||
WŁATCY STADIONUF |
2:3 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
KCP TEAM |
6:4 | ULTRAS KĘTY |
||||
NIEZNISZCZALNI |
2:9 | BAJER |
||||
K-3 |
3:8 | CHŁOPAKI Z OŚKI |
||||
Kolejka 12 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
ANDRYCHÓW FC |
7:3 | CHŁOPAKI Z OŚKI |
||||
OLDBOYS BESKID |
6:2 | NIEZNISZCZALNI |
||||
ULTRAS KĘTY |
5:5 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
KCP TEAM |
8:0 | DESPERADO TEAM |
||||
KOJOTY |
7:4 | K-3 |
||||
BAJER |
2:16 | WŁATCY STADIONUF |
||||
Kolejka 13 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
ANDRYCHÓW FC |
10:5 | NIEZNISZCZALNI |
||||
BAJER |
4:7 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
OLDBOYS BESKID |
1:2 | K-3 |
||||
ULTRAS KĘTY |
4:4 | KOJOTY |
||||
KCP TEAM |
4:3 | WŁATCY STADIONUF |
||||
DESPERADO TEAM |
8:0 | CHŁOPAKI Z OŚKI |
||||
Kolejka 14 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
KCP TEAM |
3:1 | OLDBOYS BESKID |
||||
ANDRYCHÓW FC |
1:2 | WŁATCY STADIONUF |
||||
MISTRZOWIE OSIEDLA |
4:4 | NIEZNISZCZALNI |
||||
BAJER |
17:4 | DESPERADO TEAM |
||||
KOJOTY |
8:0 | CHŁOPAKI Z OŚKI |
||||
ULTRAS KĘTY |
8:2 | K-3 |
||||
Kolejka 15 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
K-3 |
0:2 | ANDRYCHÓW FC |
||||
DESPERADO TEAM |
6:4 | NIEZNISZCZALNI |
||||
ULTRAS KĘTY |
0:8 | OLDBOYS BESKID |
||||
BAJER |
3:11 | KCP TEAM |
||||
KOJOTY |
5:5 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
WŁATCY STADIONUF |
8:0 | CHŁOPAKI Z OŚKI |
||||
Kolejka 16 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
BAJER |
2:13 | ULTRAS KĘTY |
||||
OLDBOYS BESKID |
1:12 | CHŁOPAKI Z OŚKI |
||||
K-3 |
0:2 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
ANDRYCHÓW FC |
3:2 | KCP TEAM |
||||
NIEZNISZCZALNI |
0:12 | KOJOTY |
||||
DESPERADO TEAM |
2:7 | WŁATCY STADIONUF |
||||
Kolejka 17 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
BAJER |
1:10 | ANDRYCHÓW FC |
||||
DESPERADO TEAM |
5:8 | OLDBOYS BESKID |
||||
ULTRAS KĘTY |
6:3 | CHŁOPAKI Z OŚKI |
||||
K-3 |
6:3 | NIEZNISZCZALNI |
||||
KCP TEAM |
7:0 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
WŁATCY STADIONUF |
3:2 | KOJOTY |
||||
Kolejka 18 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
BAJER |
3:6 | K-3 |
||||
DESPERADO TEAM |
1:11 | ANDRYCHÓW FC |
||||
CHŁOPAKI Z OŚKI |
3:4 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
KCP TEAM |
5:2 | KOJOTY |
||||
ULTRAS KĘTY |
10:3 | NIEZNISZCZALNI |
||||
WŁATCY STADIONUF |
6:1 | OLDBOYS BESKID |
||||
Kolejka 19 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
DESPERADO TEAM |
0:2 | K-3 |
||||
WŁATCY STADIONUF |
8:2 | NIEZNISZCZALNI |
||||
OLDBOYS BESKID |
3:3 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
KCP TEAM |
6:3 | CHŁOPAKI Z OŚKI |
||||
ULTRAS KĘTY |
2:2 | ANDRYCHÓW FC |
||||
BAJER |
1:6 | KOJOTY |
||||
Kolejka 20 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
ULTRAS KĘTY |
12:4 | DESPERADO TEAM |
||||
KOJOTY |
4:3 | OLDBOYS BESKID |
||||
ANDRYCHÓW FC |
8:3 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
KCP TEAM |
6:3 | NIEZNISZCZALNI |
||||
BAJER |
8:0 | CHŁOPAKI Z OŚKI |
||||
K-3 |
3:4 | WŁATCY STADIONUF |
||||
Kolejka 21 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
NIEZNISZCZALNI |
8:0 | CHŁOPAKI Z OŚKI |
||||
BAJER |
11:5 | OLDBOYS BESKID |
||||
MISTRZOWIE OSIEDLA |
8:3 | DESPERADO TEAM |
||||
KCP TEAM |
13:2 | K-3 |
||||
ANDRYCHÓW FC |
2:0 | KOJOTY |
||||
ULTRAS KĘTY |
4:4 | WŁATCY STADIONUF |
||||
Kolejka 22 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
BAJER |
8:6 | NIEZNISZCZALNI |
||||
OLDBOYS BESKID |
1:1 | ANDRYCHÓW FC |
||||
WŁATCY STADIONUF |
14:6 | MISTRZOWIE OSIEDLA |
||||
KCP TEAM |
8:0 | ULTRAS KĘTY |
||||
DESPERADO TEAM |
0:8 | KOJOTY |
||||
K-3 |
8:0 | CHŁOPAKI Z OŚKI |